Maydanoz suyu nasıl yapılır?

images

zayıflamak isteyen kişilerin uyguladığı bitkisel kürlerden biridir. Maydanoz içerisinde son derece faydalı vitamin ve mineraller barındırdığı için çok faydalı bulunan bir bitki olmasının yanı sıra ayrıca oldukça güçlü bir idrar söktürücüdür.

Bu özelliği ile diyet yapanların gözdesi olan maydanoz suyu kürü diyet yaptığınız süre boyuncu vücudunuzda ki ödemi atarak daha hızlı kilo vermenize yardımcı olurken aynı zamanda daha fazla yağ yakmanıza yardımcı olacaktır. Maydanoz kürü düzenli olarak uygulanmalı ve bu kür boyunca beslenmenize dikkat etmenin yanı sıra günlük en az yarım saatlik tempolu yürüyüş yapmanız gerekmektedir. Maydanoz kürü zayıflamanızı sağlamanın yanı sıra ayrıca içerisinde bulundurduğu vitamin ve mineraller sayesine zayıflarken vücut enerjinizin düşmemesine yardımcı olacak ve karaciğerinizi destekleyecektir. Maydanoz limon kürü de zayıflamak için uygulanan bir yöntemdir. Ancak maydanoz limon kürü zayıflamaktan daha çok karaciğer yağlanmasını önlemek için tavsiye edilmektedir.

?

Maydanoz suyu yapılması son derece kolaydır. Bir litre sıcak suyun içerisine temizlendikten sonra iyice yıkanmış bir demet maydanoz konulur ve 5 dakika kaynatılır. Daha sonra bu su süzülerek gün içerisinde tüketilir.

Maydanoz suyu bekledikçe tadı ağırlaştığı için mutlaka günlük olarak hazırlanmalıdır. Maydanoz suyu gün içinde sık sık idrara çıkmanıza yardımcı olacak ve bu sayede kilo vermenizi sağlayacaktır. Ancak tek başına maydanoz kürü zayıflamanızı sağlayacak mucize bir çözüm yolu değildir. Maydanoz kürü uygulanırken aynı zamanda günlük porsiyonlar mutlaka azaltılmalı, tatlı ve hamur işlerinden uzak durulmalı ve günlük hayatınıza daha fazla hareket katmanız gerekmektedir. yazımızın sonundan yer alan yorum bölümünden zayıflama süreçlerini merak edenler için üye olmadan ve ücret ödemeden paylaşabilirler.

zp8497586rq


Yoruma kapalı.